• Podstrona_Test

Rozwijasz swoją działalność w branży gastronomicznej lub planujesz otworzyć nową restaurację czy hotel? Jesteśmy tutaj, aby pomóc!


Nieważne, czy jesteś doświadczonym inwestorem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w branży gastronomicznej - z nami stworzysz miejsce spełniające najwyższe standardy. Nasze 20-letnie doświadczenie w obszarze wyposażenia polskich restauracji i hoteli, a także współpraca z liderami rynku sprzętu gastronomicznego, czyni nas idealnym partnerem do rozwoju Twojego biznesu.Dlaczego Poziom 21?


Jesteśmy importeram, co oznacza konkurencyjne ceny wszystkich oferowanych urządzeń. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą sprzętu, ale także oferujemy pełen zakres usług, od doradztwa po serwis i szkolenia kulinarne. Jesteśmy dyspozycyjni i mobilni, gotowi do spotkania i dojazdu do każdego miejsca. Nasz serwis gwarancyjny trwa od 12 do 36 miesięcy, a po jego zakończeniu również kontynuujemy wsparcie. Dodatkowo, mamy własną hurtownię części zamiennych.


Nasza Oferta Specjalna 


Aby umożliwić idealny start lub rozwój Twojej działalności, oferujemy DARMOWĄ KONSULTACJĘ. Podczas niej dowiadujemy się o Twoich potrzebach, omawiamy oczekiwania, wyjaśniamy nasze usługi, oraz ustalamy potencjalny termin realizacji.


To dopiero początek naszej wspólnej drogi. Zobacz, jakie kolejne kroki możemy przejść razem:


 1. Darmowa konsultacja - Rozumiemy, że każdy biznes jest inny. Wspólnie zidentyfikujemy indywidualne potrzeby, aby dostosować ofertę do Twojego biznesu.
 2. Projekt - Pracuj z doświadczonymi projektantami i technologami, aby stworzyć optymalne zaplecze kuchenne dla Twojej restauracji czy hotelu.
 3. Adaptacja projektu - projekt zostanie dostosowany do realiów Twojego biznesu i specyfiki miejsca.
 4. Zgody urzędowe Sanepidu - Pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z urzędem sanitarnym.
 5. Wyposażenie - Nasza oferta to nie tylko sprzęt, ale także serwis gwarancyjny, szkolenia i wsparcie na każdym etapie.
 6. Finansowanie - Doradzimy w kwestiach finansowych, pomagając znaleźć optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.
 7. Montaż, szkolenie, bezpłatny poradnik, opieka technologiczna - Na koniec otrzymasz lokal gotowy do prowadzenia biznesu gastronomicznego. Zapewniamy montaż sprzętu, szkolenie z obsługi, bezpłatny poradnik i stałą opiekę technologiczną.


Skontaktuj się z nami


Chcesz skorzystać z naszej oferty darmowej konsultacji? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!


Imię: __________________


Nazwisko: __________________


Numer telefonu: __________________


Adres e-mail: __________________


Twoje pytanie lub komentarz: (predefiniowane do wyboru wyzwania np. 3 lub więcej wymienić  np.:

 • Darmowa konsultacja
 • Projekt / Adaptacja projektu
 • Wyposażenie
 • Finansowanie
 • inne?

[Wyślij]
Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Razem zbudujemy Twój sukces w świecie gastronomii!