• O nas

Poziom 21 s.c.

formalnie istnieje na rynku polskim od 2016 r.

Jej założyciele jednak od ponad 15 lat zajmują się budowaniem coraz lepszego wizerunku polskich restauracji i hoteli na rynkach światowych dostarczając im coraz lepszy, bardziej wyszukany i niezawodny sprzęt do profesjonalnej gastronomii. Na dobre w ofercie naszej firmy zadomowiły się takie marki jak: Eloma, Olis, Inoxtrend czy Pizza Group, przy czym oferowany asortyment powiększamy o kolejne rozwiązania i nowości oferowane przez obecnych oraz nowych producentów. Oprócz wyżej wymienionych producentów, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również producentów takich jak: Henkelman-światowy lider w produkcji maszyn do pakowania próżniowego, Dick-niemiecki producent noży i asortymentu do pielęgnacji ostrzy, Menumaster-producent profesjonalnych mikrofali, Kopa–producent piecy opalanych węglem drzewnym. Poza tym marki Sirman, LaFelsinea, Nuova Simonelli, Braher, Devran, Tecfrigo, Nayati, Amitek jak również marka Pizza Master–producent piecy do pizzy.

Nasza bogata oferta to również rozwiązania najbardziej uznanych producentów z Polski. Wykonujemy naturalnie projekty technologii zapleczy kuchennych oraz świadczymy szeroki zakres usług doradczych w doborze optymalnego sprzętu do prowadzonej działalności. Nasz sprzęt dostępny jest u Partnerów Handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Wszystkim naszym klientom oraz partnerom handlowym chcemy serdecznie podziękować za obdarzenie nas zaufaniem oraz za dotychczasową współpracę. Liczymy, że nasz nowy katalog pozwoli Państwu zdobyć więcej klientów i przełoży się na wspólne sukcesy w świecie Gastronomii…


war-100.png